Воїнам світла

Дата: 22.12.2022 08:27

22 грудня в Україні відзначають День енергетика.

Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, енергетики відзначають своє професійне свято.

У сьогоднішніх реаліях війни, коли російська федерація регулярно завдає масованих ракетних ударів по критичній інфраструктурі країни, енергетики для нас, як і Збройні Сили України – справжні воїни світла.

Вони розганяють темряву, в яку намагається занурити Україну ворог. Як і у ЗСУ, в енергетиків немає вихідних.

Енергетика була й залишається основою економіки країни, а працівники цієї галузі по праву вважаються творцями прогресу. Сьогодні ми  усвідомлюємо це, як ніколи. Й щодня вчимося цінувати досягнення прогресу, які нещодавно здавалися звичними: світло, вода й тепло в оселях, можливість користуватися мобільним зв’язком, врешті решт – просто випити філіжанку гарячої кави чи чаю.

Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні й віддані обраній професії. Високий професіоналізм, помножений на сумлінну працю завжди були й залишаються символом їхньої професії.
Від щирого серця, шановні енергетики, бажаю вам Перемоги, мирного неба, наснаги, мужності та терпіння! Хай завжди вам світить родинний теплий вогник, як вічне джерело натхнення й любові!
Низький уклін вам за вашу невтомну працю!

З повагою,

начальник Броварської районної