Відбувся виїзний прийом у Баришіській громаді

Дата: 22.12.2022 15:33

21 грудня 2022 року відбувся особистий виїзний прийом громадян Баришівської селищної територіальної громади начальником Броварської районної військової адміністрації Володимиром Майбоженком.

Під час зустрічі були розглянуті актуальні питанням, які стосувалися життя громади. Зокрема, про забезпечення критичної інфраструктури паливом, дровами та електричними генераторами на час відключення від електропостачання.

Також було розглянуто питання стосовно упорядкування земельних ділянок відповідно до законів України.

Було вирішене проблемне питання про передачу електричного лічильника, розташованого за адресою: смт. Баришівка, вулиця Київський шлях, 48 на баланс Броварської райдержадміністрації.

Після проведення виїзного прийому надано доручення відповідним службам та підрозділам Баришівської селищної ради та районної військової адміністрації.