Хранителям історичної пам'яті

Дата: 24.12.2022 08:00

24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ.

Архівна спадщина суверенної України являє собою сукупність сотень тисяч фондів, що зберігаються в системі архівів по всій території країни.

Робота працівника архівної установи складна і відповідальна. Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу: зберігати свідчення історичної пам’яті українського народу, єднати її нерозривним зв’язком із сьогоденням і майбуттям. Це стосується працівників усіх архівних установ – від Центральних державних архівів й до мережі місцевих: трудових, галузевих, архівів організацій та установ.

Ви формуєте потужний інформаційний ресурс, який дозволить історикам та науковцям, а також кожному громадянину України, вивчати історію свого народу й місцевості – малої батьківщини, де людина мешкає. Особливо – сучасну історію, яка формується просто на наших з вами очах.

Від щирого серця бажаю вам Перемоги та миру! Хай ваша важлива праця завжди була плідною та натхненною, задля збереження історичної пам'яті нашого героїчного народу!

Також бажаю  міцного здоров’я, родинного добробуту, душевної рівноваги та всього найкращого!

З повагою,

начальник Броварської районної