З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2022 08:00

Шановна громадо Броварщини!

Завершується 2022 рік - надзвичайно складний, сповнений випробувань, тривог, болючих втрат.

Броварщина пережила потужний наступ ворога  та стала щитом, який прикрив столицю.

Кожен з нас зробив свої висновки із року, що минає. Та всі впевнилися в тому, що у нас є спільний дім – Україна, й Броварщина – наша мала батьківщина , які потрібно захищати, оберігати, відбудовувати.

Кожен з нас на своєму місці наближає Перемогу – допомогою ЗСУ, невтомною працею та молитовним словом. Бо у кожного на вустах  одне бажання – Перемога!

Тож у переддень Нового року та Різдва Христового від щирого серця бажаю вам, шановні земляки, перш за все Перемоги! А також миру, добробуту, здоров'я, родинного затишку! Хай Господь благословляє й оберігає кожного з вас!

З наступаючим 2023 роком! Віримо - він буде для України переможним!

З повагою, начальник Броварської

районної військової адміністрації        Володимир МАЙБОЖЕНКО