Запроваджено оновлені графіки стабілізацйних відключень

Дата: 04.01.2023 16:41
Кількість переглядів: 286

 Фото без опису

 

 Компанія «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з 3 січня запровадила оновлені графіки стабілізаційних відключень. Вони враховують поточну складну ситуацію в енергосистемі. 

Новий графік складається з 3 категорій: 

– Світло є. Періоди, коли буде забезпечуватись електропостачання. Це білий колір на графіку; 

– Світло відсутнє. Періоди, коли відключення буде відбуватись для того, аби збалансувати енергосистему. Позначка — сірий колір на графіку; 

– Можливі відключення. Періоди, коли відключення може застосовуватися, якщо дисбаланс в енергосистемі збільшуватиметься. У ці періоди рекомендуємо знижувати споживання електроенергії. На графіку позначено світло-сірим кольором. 

Крім того, для рівномірності і черговості відключень відтепер усіх споживачів поділено на 4 групи. 

Відповідно до доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання, графік почав діяти з 14:00 третього січня. Найближчі декілька днів він працюватиме в тестовому режимі.  

У прифронтових регіонах на сході країни під обстріли росіян потрапили енергетичні об’єкти розподільчих мереж. Ремонтні роботи та відновлення живлення будуть проведені відразу після отримання відповідних дозволів військових.

Енергосистема України зазнала 11 ракетних атак та 14 атак безпілотниками. Пошкодження об’єктів генерації та магістральних мереж складні та масштабні. Їх відновлення все ще потребує значних ресурсів та часу.

 «Укренерго», виробники електроенергії та оператори систем розподілу, продовжують відновлювати пошкоджені росіянами енергооб’єкти для забезпечення живлення споживачів та підвищення його надійності.

Звертаємося до всіх жителів підтримати енергетиків у боротьбі на енергофронті! Для цього необхідно споживати електроенергію помірно:вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії в пікові години. Представникам бізнесу – обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів тощо.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень