Протягом року на Київщині відновили 78 об'єктів охорони здоров'я, пошкоджених через війну

Дата: 06.01.2023 13:36
Кількість переглядів: 208

           

Фото без опису

Відразу після закінчення бойових дій в Київській області активно розпочали відновлення пошкоджених закладів охорони здоров’я та їхнього матеріально-технічного оснащення. У 2022 році вдалося відремонтувати 78 таких об’єктів. Про це розповів під час підбиття підсумків 2022 року голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«Працюємо над тим, щоб медичні установи повсякчас були забезпечені необхідним обладнанням і медикаментами. Зокрема передаємо їх у межах програми «Здоров’я Київщини», – зазначив очільник обладміністрації.

Також Олексій Кулеба зазначив, що попри війну, на Київщині продовжується реалізація нових проєктів, спрямованих на розвиток галузі медицини. 

«Наприклад, у листопаді запрацював Центр гематології та трансплантації кісткового мозку на базі Київського обласного онкологічного диспансеру. Оновлене відділення оснащене найсучаснішим обладнанням, що дає змогу виконувати повний спектр необхідних діагностичних і лікувальних процедур», – сказав голова КОВА.

Зокрема очільник області нагадав, що минулого року в Богуславській центральній лікарні відкрили відділення амбулаторного гемодіалізу, в Броварській багатопрофільній клінічній лікарні – відділення нейросудинної та ендоваскулярної хірургії, а в КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня» з нуля створили кардіохірургічне відділення. 

Також у пристоличному регіоні триває реалізація програми медичних гарантій, що надасть змогу отримувати пацієнтам якісні медичні послуги незалежно від їхньої фінансової спроможності та стану здоров’я.

«Попри війну, медичні заклади продовжують надавати необхідні послуги. Наразі на Київщині працює понад 23 тисячі медиків, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб», – говорить Олексій Кулеба. 

Він відзначив сумлінну роботу лікарів під час активних бойових дій в регіоні та подякував їм за внесок у спільну боротьбу проти загарбника.

«Під час бойових дій в області медичні заклади й лікарі тримали свій, особливо важливий фронт. Під обстрілами й бомбардуваннями вони не тільки надавали необхідні медичні послуги, рятували життя людей, але й брали участь в евакуації населення», – зауважив начальник адміністрації.  

Як повідомляли раніше, у Київській обласній військовій адміністрації підбили підсумки роботи соціальної сфери у 2022 році. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень