Виїзний прийом у Зазимській громаді

Дата: 11.01.2023 15:23

11 січня 2023 року відбувся особистий виїзний прийом громадян Зазимської територіальної громади з начальником Броварської районної військової адміністрації Володимиром Майбоженком та заступником голови адміністрації Олексієм Дорошенком.

Під час зустрічі до начальника військової адміністрації звернулися громадяни з питаннями щодо сприяння в залученні коштів з державного бюджету на розвиток освітньої галузі Зазимської територіальної громади.

Особлива увага була приділена розгляду питання, яке стосується підтримки програми «Безпечна школа».

З метою убезпечення учнів під час проходження офлайн-навчання в освітньому закладі села Пухівка, було обговорено питання завершення будівництва тимчасового укриття.

Також  начальником Броварської районної військової адміністрації було затверджено Розпорядження «Про проведення комісійного обстеження захисної споруди цивільного захисту в с. Пухівка», яке заплановане на 13 січня 2023 року.

Після проведення виїзного прийому надано доручення відповідним службам та підрозділам Зазимської сільської ради та Броварської військової адміністрації.