Дитяча творчість на допомогу ЗСУ

Дата: 30.01.2023 15:31

28 січня 2023 року у приміщенні будинку культури Калинівської селищної ради відбувся фестиваль патріотичної пісні «Єдина , соборна та неповторна ….».

Понад 100 учасників фестивалю з числа учнів та випускників комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Школа мистецтв» Калинівської селищної ради продемонстрували свої вміння і таланти.

Море позитивних почуттів, прекрасні емоції, щирість дитячих сердець, панували у залі понад три години.

Особливий гість фестивалю - соліст ансамблю «ЗБроЯ» Олег Ломенко привітав всіх учасників і подарував свою авторську пісню «Діти мають радіти!».

В рамках фестивалю працював благодійний ярмарок, майстер - класи, безпрограшна лотерея.

Фінальним номером став танцювальний флеш-моб, до якого з радістю долучились навіть батьки.

Під час фестивалю було зібрано достатню суму коштів для придбання генератора який уже скоро буде передано  Збройним Силам України.