Відбувся виїзний прийом в Баришівці

Дата: 02.02.2023 11:11

1 лютого 2023 року, в приміщенні Баришівської селищної ради відбувся виїзний прийом громадян першим заступником голови Броварської районної державної  адміністрації Олегом Сиваком.

У зустрічі з жителями громади взяв участь і секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко.

Під час прийому розглядались питання:

- щодо  допомоги з відновлення зруйнованого майна жителям сіл, які навесні 2022 року були в окупації;

- щодо заборгованості за послуги теплопостачання;

- щодо пільг учасникам бойових дій при оплаті за комунальні послуги;

- щодо порушення правил забудови та благоустрою в смт Баришівка.

Під час прийому громадян детально розглянули колективне звернення жителів смт Баришівка про гостру необхідність будівництва бомбосховища на території Баришівського ліцею, в якому навчається близько 1 тис. дітей.

Не обійшли увагою жителі громади й наболілу тему відключення електроенергії – невідповідність стабілізуючим графікам та територіальне розмежування.

Частина питань вирішувалась на місці, інші, які потребують поглибленого вивчення, Олег Сивак та Олександр Ільченко взяли під особистий контроль.