Заборона на вилов щуки

Дата: 07.02.2023 15:33
Кількість переглядів: 192

            Фото без опису

Відповідно до нових Правил любительського та спортивного рибальства з 15 лютого 2023 року по 31 березня 2023 року  встановлюється заборона на вилов щуки.

Ця заборона встановлена з метою забезпечення охорони щуки під час її міграції та відтворення, збільшення її запасів на водоймах у районі діяльності Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у м.Києві та Київській області.

Разом з тим, з метою недопущення порушень вимог законодавства та завдання шкоди рибному господарству, наказом Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у м. Києві та Київській області, забезпечити  посилення охорони щуки під час її міграції та відтворення та контроль за випуском у живому вигляді щуки у разі потрапляння її до уловів, як прилову та під час здійснення любителського та спортивного рибальства.

Вилов цієї риби  рід час заборони є порушенням природоохоронного законодавства відповідно до ст. 85 КУпАП. За кожен незаконно добутий екземпляр порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 468 грн.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень