Свіча пам'яті не згасне…

Дата: 16.02.2023 09:17

15 лютого у громадах Броварщини вшанували пам'ять тих, кому випала доля приймати участь у бойових діях на території інших держав. Для українців це – воїни-афганці, яких держава відправляла виконувати так званий «інтернаціональний обов’язок» у далекий, чужий Афганістан.

Цього дня пам'ять  воїнів-афганців було вшановано покладанням квітів.  В освітніх закладах територіальних громад району проведено тематичні уроки, у бібліотечних закладах – книжкові виставки.

Війна, навіть якщо після її закінчення минуло багато років, завжди залишається війною. Особливо у пам'яті тих, кому довелося взяти до рук зброю. І нині багато колишніх воїнів-афганців боронять Україну вже на фронтах сучасної війни, спрямованої проти російсько-фашистської агресії.

Вічна пам'ять тим, хто не зі своєї волі загинув на чужині! Слава воїнам, які нині захищають кордони України від російської орди!