Спілкування з автором

Дата: 20.02.2023 12:42
Кількість переглядів: 165

            

 

18 лютого в приміщенні Зазимської бібліотеки, за погодженням з Броварською районною військовою адміністрацією, відбулася творча зустріч з сучасним популярним письменником, журналістом, кіносценаристом Андрієм Кокотюхою.

      

Твори Андрія Кокотюхи вражають захопливим сюжетом та динамікою. Крім того автор пише не тільки дорослу літературу. Книги для дітей Андрія Кокотюхи побачили світ у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

Творчий доробок Андрія Кокотюхи - 93 книги. Його книги користуються великою популярністю у читачів. Захопливі сюжети, гарна викладка і висвітлення історичних подій, легка мова. Нещодавно у січні 2023 року світ побачила його книга про УПА для дітей. «Потаємні двері» – пригодницька історія, написана три роки тому і видана тепер. У вересні 2022 року вийшла художня книга для дорослих про окупацію росіянами Київщини. У лютому 2023 року вийшла ще одна книга автора, в якій він теж звернувся до теми російської окупації. Ідея обох книжок виникла в березні 2022 року.

                 

Про все це розповів автор Андрій Кокотюха гостям творчої зустрічі, які завітали до бібліотеки. Гості зустрічі охоче спілкувалися з автором, обмінювалися думками, запитували про творчі плани.

На завершення за бажанням можна було придбати книги Андрія Кокотюхи та отримати автограф від автора.

Бібліотекарка Тетяна Загура подякувала гостю за приємну зустріч-спілкування і пообіцяла, що вже найближчим часом на жителів громади чекають ще приємні сюрпризи – зустрічі з улюбленими авторами книжок.

     

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень