Майстерня святого Валентина

Дата: 20.02.2023 16:16

18 лютого у с. Пухівка Молодіжною радою Зазимської територіальної громади, за погодженням із Броварською районною державною адміністрацією, відбувся захід для всіх хто бажає щось майструвати та творити власноруч - «Майстерня святого Валентина» .

Подія відбулася в просторому новому укритті в селі Пухівка. Захід зібрав понад 60 гостей, які мали змогу зробити квіткову композицію, аплікацію, браслети.

Фото без опису          Фото без опису

Дякуємо майстриням за створення чудової атмосфери:

Маші Гайдак та Олі Редьці з Dolci Fiori, Тані Негоді, Поліні Холявко, Сікорі Зої Іванівні, Костенко Людмилі Григорівні. Результати їх праці милують око кожного, можуть стати хорошим подарунком та є бажаним елементом будь-якого інтер’єру.

Кульмінацією дійства став виступ та танцювальний майстер-клас від колективу Dance Family. Дякуємо команді за навчання елементів хіп-хопу, контемпу та беліденсу.