Мова - душа народу

Дата: 21.02.2023 15:54

У Згурівській громаді відзначили Міжнародний день рідної мови.

Міжнародний день рідної мови запроваджено ЮНЕСКО з метою максимального збереження мов усіх народів планети та шанобливого ставлення до них. Уперше його відзначили у 2000 році, й відтоді щорічно святкують 21 лютого.

Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі. Розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.

Кожна людина має завжди пам’ятати, хто вона, звідки родом, де її коріння. Кожна людина повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти.

На базі селищної бібліотеки (базової) та бібліотек – філій Згурівської селищної територіальної громади проведено ряд заходів з відзначення Міжнародного дня рідної мови а саме: книжкові виставки, бесіди, вікторини, години цікавих повідомлень.

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім!