У Бобрику Великодимерської громади відновлено амбулаторію

Дата: 28.11.2022 17:05

28 листопада у селі Бобрик Великодимерської громади відбулося відкриття місцевої амбулаторії загальної практики сімейної медицини (КНП БРР «БРОВАРСЬКИЙ РЦ ПМСД»).
Свого часу, у рамках програми Президента України «Велике будівництво», за кошти державного бюджету, була збудована з нуля медична амбулаторія, а завершилося будівництво об’єкту у листопаді 2021 року.
Внаслідок військових дій, амбулаторія зазнала пошкоджень.
У взаємодії з Великодимерською територіальною громадою та департаментом регіонального розвитку Київської обласної військової адміністрації було проведене комісійне технічне обстеження пошкодження будівлі, сформований акт обстеження та кошторис для виконання поточного ремонту (заміни вікон, дверей, відновлення покрівлі загальною площею 150 м2).

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Станом на сьогодні, всі ремонтні роботи завершенні. Проведена робота щодо налагодження обладнання, перевірки усіх комунікацій: електро-,  тепло-, водопостачання, за висновками, амбулаторія повністю готова до експлуатації.