Допомагати мешканцям Броварщини — основне кредо Броварської районної військової адміністрації

Дата: 04.07.2022 18:09

68-річна Ганна Максимівна Журавель — мешканка селища Велика Димерка, як і багато її земляків, під час активної фази російської агресії, пережила окупацію.

Ще донедавна Ганна Максимівна мала дуже велику потребу у візку для пересування.

Броварська районна військова адміністрація, на чолі з її начальником Павлом Проскочилом, спільно з благодійною організацією «СТАРТАП ЮКРЕЙН», що спеціалізується на наданні гуманітарної допомоги, а також працює за напрямками забезпечення медичної та психологічної допомоги постраждалим від широкомасштабної агресії російської федерації, відгукнулися на горе мешканки Броварщини.

4 липня 2022 року очільник району, разом з представниками сектору охорони здоров’я військової адміністрації, завітали до Великої Димерки, де зустрілися з Ганною Максимівною та передали їй візок для пересування.

Також потерпілій від окупації, була надана допомога у вигляді продуктового набору.

Керівництво району та громад продовжують уважно слідкувати за ситуацією і реагувати на болючі та актуальні проблеми їх мешканців.