Спортивна гордість Броварщини!

Дата: 24.02.2023 12:09

24 лютого 2023 року начальник Броварської районної військової адміністрації Володимир Майбоженко нагородив нагрудним знаком – Відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації броварчанина Артура Артамонова, майстра спорту Міжнародного класу з плавання і підводного плавання, 24-разового чемпіона України і екс-рекордсмена України, двохразового срібного призера чемпіонату з підводного спорту 2018-2022 роках, переможця у трьох дисциплінах: Кубку України на дистанціях 50, 100 та 200 м в біластах.

Вихованець Броварського училища фізичної культури, Артур Артамонов – член національної збірної команди України. Представляє нашу країну на I етапі Кубку світу з плавання, який буде проходити в березні цього  року в Італії. Тож бажаємо нашому земляку ПЕРЕМОГИ!!!