Щирі вітання!

Дата: 01.03.2023 10:40

Броварська районна військова адміністрація щиро вітає з Днем народження Сергія Дзінзірука – Почесного громадянина Броварського району, нашого земляка, спортсмена-боксера: віце-чемпіона світу в любителях, двократного чемпіона Європи в любителях, учасника Олімпіади 1996 року в Атланті, чемпіона світу за версією WBO в першій середній ваговій категорії ( до 69,9 кг.), який з перших днів повномасштабного вторгнення росії став на захист України.

Бажаємо Вам, шановний Сергію Олександровичу, Перемоги та миру! Хай Ваша професійна «скарбниця» й далі поповнюється визначними здобутками!

Хай у Вашому житті буде якнайбільше теплих днів, яскравих вражень, щирих посмішок! Поряд будуть найрідніші люди та найближчі друзі!

Хай Вас завжди супроводжує удача, здоров'я буде міцним, а задумане – реалізується.

З повагою, колектив Броварської районної

військової (державної) адміністрації.