Відбувся виїзний прийом у Баришівці

Дата: 02.03.2023 09:15

Першого березня 2023 року в приміщенні Баришівської селищної ради відбувся виїзний прийом громадян першим заступником голови Броварської районної державної  адміністрації Олегом Сиваком спільно з секретарем  Баришівської селищної ради Олександром Ільченком.
Під час прийому розглядались наступні питання:
- допомога з відновлення зруйнованого під час окупації майна жительці 1927 року народження, яка проживає у селі  Рудницьке.
- допомога в оформленні документі ВПО жительці села, яке навесні 2022 року перебувало в окупації;
- матеріальна допомога родині військовослужбовця;
- облаштування прибудинкової території в смт Баришівка.
Під час прийому громадян детально розглянули колективні звернення жителів смт Баришівка щодо висипки доріг в селиші.
Проблемні питання, які виникли під час проведення виїзного прийому, були взяті під особистий контроль Олегом Сиваком – на рівні району, Олександром Ільченком – на місцевому рівні.