Броварщина спортивна

Дата: 06.03.2023 09:04

Відомо, що спорт позитивно впливає на людину, є корисним для здоров'я дорослих та дітей. Контрольована й правильно розрахована фізична активність є чудовим способом підтримки гарного самопочуття, молодості, сили, впевненості у собі. В територіальних громадах Броварського району постійно проходять різноманітні спортивні заходи, які є дуже популярними серед жителів Броварщини.

Калинівська громада

Третього та четвертого березня 2023 року в спорткомплексі смт Калинівка відбулася відкрита першість КЗ КСР «ДЮСШ» з футзалу серед дітей 2014-2015 р.н.

Турнір зібрав чимало прихильників футзалу.

У змаганні взяли участь 15 команд з Броварського та Ніжинського районів, а також міста Києва.

Переможцем турніру стала команда «Десна» - І місце, ФК «Богданівка» - ІІ місце та вихованці ДЮСШ м. Бобровиця вибороли ІІІ місце.

Усі учасники змагань були нагороджені пам’ятними медалями та кубками.

Згурівська громада

Третього березня 2023 року :в спортивному залі ОЗНЗ Новоолександрівський НВК було проведено Кубок Згурівської селищної територіальної громади з волейболу серед закладів освіти.

Організатор - сектор молоді і спорту Згурівської селищної ради. Кількість команд - 7, учасників - 70 (вікова категорія: 14-16 років).

Фото без опису   Фото без опису

Учасникам заходу передано спортивний інвентар (волейбольні сітки , волейбольні м`ячі) від Згурівської селищної ради.

Переможцем Кубку стала команда ОЗНЗ Згурівська ЗОШ - I місце, II місце - Згурівський ліцей, III місце - Усівська гімназія.