Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 07.03.2023 14:39
Кількість переглядів: 227

            Фото без опису

 

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Планованою діяльністю є реконструкція каналізаційних очисних споруд зі збільшенням пропускної потужності на земельній ділянці з кадастровим номером 3221284400:03:001:0027 в адміністративних межах Калинівської територіальної громади Броварського району Київської області.

Планованою діяльністю передбачається проведення реконструкції в межах існуючих ємкостей та споруд та будівництво первинного відстійника, аеротенків, вторинного відстійника із забезпеченням загальної пропускної здатності 30 тис м3/добу.

Проектом передбачається реконструкція споруд біологічної очистки із впровадженням біологічного процесу видалення азоту і фосфору по Йоханнесбургському процесу (JHB), як одному з найбільш типових та таких, що мають значне поширення при реконструкції та будівництві нових очисних споруд.

Технологія очистки стічних вод, що застосовуватиметься, забезпечуватиме оптимальні умови нітрифікації та денітрифікації, біологічну дефосфотизацію.

Очищені стічні води відводитимуться по існуючому коллектору у р. Красилівка.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності

(потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2. Суб’єкт господарювання

Комунальне підприємство Броварської міської ради Броварського району Київської області

«Броваритепловодоенергія»; код ЄДРПОУ 13711949; Юр. адреса: 07400, Київська область,

м. Бровари, вул. Грушевського, 3а, буд. 13, кім. 305;  тел.: (04594) 4-11-01

 (повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи-підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи — підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації

Поштова адреса: 01004, м. Київ, вул. Басейна 1/2А

Електронна адреса: dep_eco@koda.gov.ua

тел.: (044) 279-01-58; Контактна особа: Ткаліч Ганна Іванівна

 (найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Дозвіл на виконання будівельних робіт згідно ст. 37 Закону України «Про регулювання місто-

будівної діяльності», що видається Державною інспекцією архітектури та містобудування України

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться: —

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

Громадські слухання (другі) відбудуться —

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації

Поштова адреса: 01004, м. Київ, вул. Басейна 1/2А

Електронна адреса: dep_eco@koda.gov.ua

тел.: (044) 279-01-58; Контактна особа: Ткаліч Ганна Іванівна

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган,

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації

Поштова адреса: 01004, м. Київ, вул. Басейна 1/2А

Електронна адреса: dep_eco@koda.gov.ua

тел.: (044) 279-01-58; Контактна особа: Ткаліч Ганна Іванівна

 (зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 221 стор. та Додатки

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

 

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від  приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

1. Приміщення старостату села Красилівка Броварського району Київської області за адресою: с. Красилівка, вул. Басова, 43, 098-840-90-93. Ознайомитись зі звітом з оцінки впливу на довкілля можна в робочі дні з 09-00 до 17-00, п’ятниця з 09-00 до 15-45 з 13.03.2023. Контактна особа: Нагібіна Раїса Леонідівна.

2. Адмінбудівля КП «Броваритепловодоенергія» за адресою: м. Бровари, вул. Грушевського, буд. 3А, тел. (04594) 4-11-01, (050) 228-07-98. Ознайомитись зі звітом з оцінки впливу на довкілля можна в робочі дні з 09-00 до 17-00, п’ятниця з 09-00 до 15-45 з 13.03.2023. Контактна особа: Бурдейна Ольга Володимирівна

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень