Чарівним жінкам Броварщини
Дорогі, чарівні наші жінки Броварщини!
Це свято - Міжнародний жіночий день, схоже на загадкову жіночу душу. Адже жінка, насправді, може втілювати в собі багато іпостасей та образів: мама, дружина, берегиня роду, ділова жінка і – захисниця. Багато жінок зараз, на рівні з чоловіками, зі зброєю в руках, захищають нашу Україну від російської навали. Слава їм і честь! І нехай їх береже Господь!
Жіноче свято особливе. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людство. А жінки були й залишаться його кращою половиною.
Віки й тисячоліття світової історії осяяні мудрістю, ніжністю, чарівністю та красою жінки! І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та терпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі.
Тож зі святом вас, любі, прекрасні, найкращі наші жінки! Бажаю, щоб у кожній жіночій долі було сонячно й затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина.
Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині роду!
З повагою, начальник Броварської районної
військової адміністрації Володимир МАЙБОЖЕНКО