За результатами виїзного прийому в Калитянській громаді

Дата: 09.03.2023 11:33

Восьмого березня 2023 року, в приміщенні Калитянської селищної ради відбувся виїзний прийом громадян начальником Броварської районної військової адміністрації Володимиром Майбоженком.

У зустрічі з жителями громади взяв участь і виконувач обов’язків голови Калитянської селищної ради Сергій Рудницький.

Під час прийому до очільника військової адміністрації звернулася мешканка смт Калита, з проханням посприяти у забезпеченні житло її брата, який є інвалідом другої групи та проживає в будинку, який згідно акта обстеження житлово-побутових умов, не придатний для проживання. Також нею було порушено питання про облаштуванні притулку для безпритульних тварин на території громади. Піднімалося питання щодо належної роботи державних установ в умовах правового режиму воєнного стану.

Крім того, громадяни зверталися з питанням щодо процедури оформлення посвідчення учасника бойових дій.

Частину питань вдалося в ирішити безпосередньо під час проведення виїзного прийому, які потребують поглибленого вивчення, Володимиром Майбоженком взято під особистий контроль.

Також начальник Броварської районної військової адміністрації долучився до привітання з нагоди Міжнародного жіночого дня.