В Броварах розпочинає роботу «Містечко миру»

Дата: 09.03.2023 15:32
Кількість переглядів: 610

                 Фото без опису

13 березня 2023 року о 12:00 на Майдані Свободи міста Бровари відбудеться урочисте відкриття«Містечка миру» (Peace Village) – пункту Незламності та громадського простору, спроектованих архітектором Маріо Кучінелла та подарованих Броварам Європейським Рухом Ненасильницьких Дій (MEAN) разом з пулом італійських компаній .

З українського боку проект впроваджено Міжнародним благодійним фондом Сергія Малика «Вільний дух України» та Київським міським автомотоклубом за підтримки Броварської районної державної адміністрації Київської області та Броварської міської ради.

На урочистий захід запрошені голова Броварської РДА Київської області Володимир Майбоженко, міський голова м. Бровари Ігор Сапожко та представники MEAN та італійських компаній, які профінансували цей проект.

«Містечко миру» (Peace Village) – це комплекс споруд площею  – 300

кв.м. Воно стане пунктом Незламності та громадським простором для мешканців і гостей Броварів. В теплих та добре обладнаних будинках можна проводити навчання дітей та зустрічі, заряджати акумулятори телефонів або планшетів, або просто зігрітися чи отримати іншу необхідну допомогу. «Містечко миру» обладнане двома печами, звичайним генератором, подарованим компанією Base Italia, та 16 міні-сонячними генераторами. Будівництво «Містечка миру» розпочалося 6 лютого 2023 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень