Броварщина шанує Шевченка

Дата: 10.03.2023 15:59

«Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, свіжі і вільні шляхи професорам та книжним ученим» (Іван Франко).

Шевченкова поезія - це безперестанний суд над усяким деспотизмом.

Шевченкова любов до України - чиста, відкрита, всеохоплююча.

В ній вся історія і буття наші, найпотаємніші прагнення та ідеї.

В громадах Броварського району відбулась низка заходів присвячених творчості видатного митця.

На базі Згурівської селищної бібліотеки учасники розмовного клубу «Паляниця» згадали про нелегке дитинство Тараса Григоровича Шевченка, його любов до рідного краю та переглянули фільм «Таємниці Генія Шевченка».

Фото без опису   Фото без опису

Музично-літературний захід «Весняне натхнення» пройшов у Броварській міській бібліотеці за участю викладачів та учнів музичного відділення Броварської школи мистецтв.

У Мистецько-культрномц центрі "Прометей" у Броварах відбувся показ фільму, присвяченого річниці з Дня народження Кобзаря.

Фото без опису   Фото без опису

Баришівчани, працівники структурних підрозділів та керівники апарату Баришівської селищної ради, вийшли вшанувати пам’ять великого українського поета, письменника, драматурга, художника – Тараса Григоровича Шевченка до його пам’ятника.

Структурними підрозділами територіальних громад у сфері культури проведено I-й етап  Всеукраїнського конкурсу читців «Живи, Кобзарю, в пам‘яті людській!». До участі в конкурсі долучилися  учасники  театральних колективів, гуртків та студій художнього читання, окремі виконавці.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Великий Геній згуртував український народ, дав нам жагу до життя, патріотичний дух та просвіченну душу... людську душу...

Тож, хай вічно лунає слово Кобзаря і наснажує нас непереможним духом!