Робоча нарада з питань протипожежного захисту закладів освіти

Дата: 14.03.2023 13:14

14 березня 2023 року в Броварській районній військовій (державній) адміністрації відбулася робоча нарада з метою відпрацювання заходів, спрямованих на усунення порушень вимог протипожежного захисту закладів освіти Броварського району.

Учасники наради – представники департаменту освіти і науки Київської області, представники Головного управління ДСНС України у Київській області, Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області, представники відділу гуманітарного розвитку Броварської райдержадміністрації,  керівники відділів (управлінь) освітою територіальних громад Броварського району.

З усіх питань були напрацьовані відповідні практичні рекомендації, розроблені доручення для подальшого ефективного використання в роботі.