Відбулося засідання 26 чергової сесії Броварської районної ради VIII скликання

Дата: 16.03.2023 13:33

16 березня 2023 року відбулося засідання 26 чергової сесії Броварської районної ради  VIII скликання. На засідання були присутніми 28 із 42 обраних депутатів.

На порядок денний було внесено 13 питань. Чотири питання на основі пропозиції профільних комісії та президії районної ради були додаткового внесені до порядку денного.

• Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Броварського району на 2023 рік.
  • Про зміну у складі засновників Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медикосанітарної допомоги».
  • Про припинення діяльності комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління об’єднаних шкільних їдалень» Броварської районної ради шляхом ліквідації.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Броварської районної ради  VIII скликання Людмили Спичак.

Всі питання порядку денного, включно з додатковими, були підтримані депутатами більшістю голосів.