Вітання з нагоди свята

Дата: 17.03.2023 11:40

Керівники Броварської районної військової адміністрації привітали з нагоди свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке відзначатиметься 19 березня, керівників, працівників, колективи ЖКГ району.

Відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації Київської області було нагороджено Світлану Решетову - начальника управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області.

Почесною грамотою Броварської районної державної адміністрації Київської області з врученням цінного подарунку Василя Корнієнка, працівника Комунального підприємства «Калинівська керуюча компанія з обслуговування житлового фонду «Громадський сервіс» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області, Сергія Маленкова,  машиніста екскаватора Комунального підприємства «Великодимерське»,  Анатолія  Піддубного, електромонтера оперативно-виїзної бригади Східного регіону ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі», Олександра Травінського , провідного інженера Східного регіону ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Подякою Броварської районної державної адміністрації Київської області відзначено колектив Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора Баришівської селищної ради» Баришівської територіальної громади Броварського району Київської області.