Всеукраїнський щорічний конкурс «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ» за підсумками 2021 та 2022 років

Дата: 20.03.2023 13:09

Дата: прийом анкет до 16.04.2023 року.

Організатор: Рада молодих юристів України

Метою Конкурсу є сприяння:

- підвищенню кваліфікації і професійного росту молодих юристів та престижу їх праці;

- сумлінному виконанню молодими юристами їхніх службових обов’язків, постійному вдосконаленню організації роботи, розвитку ініціативності та творчості;

- удосконаленню системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації правників;

- розширенню участі правничої молоді у науково-дослідній роботі;

- визначення найвагомішого вкладу молодих правників у професійний розвиток та професійну підготовку;

- утвердженню поваги до права, через довіру до правників.

Учасники Конкурсу: юристи, які на момент 2022 року досягай не більше 35-ти років, мають вищу юридичну освіту (крім номінації студент-правник) та досягай найкращих результатів. Оцінюються досягнення лише за 2021-2022 роки та дані подані учасником у анкеті.

Історія Конкурсу почалась у далекому 2013 році, а його перше нагородження молодих правників відбулось у розпал Революції Гідності, що було дуже символічно та знаково.

Визначає переможців Експертне журі конкурсу, до якого входять юристи, які здійснили значний внесок у розвиток юридичної професії та мають авторитет серед юридичної спільноти.

Для участі у Конкурсі необхідно:

1) Заповнити анкету за адресою: bit.ly/3Y9KD9W

2) Надіслати пакет сканованих документів у форматі PDF (не більше 200 mb), що підтверджують вказані у анкеті досягнення на Емейл: krmjua@gmail.com (вказавши у темі повідомлення «Молодий правник» та ваше Прізвище).

Номінації:

- молодий державний службовець;

- молодий адвокат;

- молодий помічник адвоката;

- молодий науковець;

- молодий юрисконсульт;

- молодий правник - громадський діяч;

- молодий працівник судової системи;

Оргкомітет:

Тетяна Корчак, член оргкомітету, тел.: 066 931 13 53 Євген Которобай, координатор,

тел.: 093 733 47 88 (Telegram), e-mail: kotorobai.e@gmail.com

Партнери: Юридична газета, Юридичний вісник України, Нотаріальна палата України, Асоціація правників України, Молодіжний комітет НААУ «UNBA NextGen», Національна асоціація арбітражних керуючих України, Координаційний центр з надання правової допомоги, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Law & Events, Неформатне юридичне видання «Ьойер», Видавництво «Юрінком Інтер», Маркетингова агенція Stasy Passion, Ліга студентів АПУ, Інформаційно-аналітичне видання FEMIDA.UA.

Деталі про Конкурс: https://www.facebook.com/molodipravnik/.