З нагоди Дня добровольця

Дата: 20.03.2023 08:01

З нагоди відзначення Дня добровольця днями  в селі Літки відбувся тематичний захід, участь в якому взяв начальник Броварської районної військової адміністрації Володимир Майбоженко. Керівник району привітав присутніх зі святом та відзначив командирів підрозділів ДФТГ подяками.

Фото без опису  Фото без опису

Концертну програму підготували фахівці  Центру культури, дозвілля та спорту. Участь в ній взяли ансамблі «Живемо» (Зазим’я), «Пухівчанка» (Пухівка), «Берегиня» (Погреби), «Рута» (Погреби), «Молодиченьки плюс» (Літки); вокалісти Олена Синьоок,  Анна Кожушко, Катерина Коломієць, Тетяна Кузьмич, Каріна Барабей; танцювальні колективм «Аурум», «Престиж» і «Перлина». Також вірші декламували Анастасія Сокол і Владислав Марченко. Всі члени Добровольчого формування отримали подяки від зазимскьго сільського голови Віталія  Крупенка. Також окремих добровольців було відзначено подяками командування батальйону тероборони, які для них вручив командир ДФТГ Іванов Олег Сергійович.