Про проведення роз’яснювальної роботи серед цивільного населення Броварського району

Дата: 21.03.2023 09:00

Увага!

Шановні громадяни!

Броварська районна військова адміністрація звертається до вас щодо необхідності чіткого та неухильного дотримання вимог порядку в разі отримання сигналу про загрозу повітряних ударів, артилерійських або мінометних обстрілів.

З отриманням сигналу про повітряну небезпеку  НЕГАЙНО  переміщуйтеся у найближчі укриття.

Також інформуємо, що  військове командування буде. :

• оперативно реагувати на вогневу діяльність ворога з артилерійського та мінометного озброєння;
  • з отриманням додаткових засобів протидії повітряним та іншим ударам ефективно нарощувати систему протиповітряної оборони;
  • якісно дотримуватися режиму служби на державному кордоні щодо своєчасного виявлення загроз з боку противника та миттєвого реагування на них;
  • активізувати безперервне ведення розвідки з  метою своєчасного виявлення загроз з боку ворога щодо повітряних ударів, артилерійських або мінометних обстрілів.

АКЦЕНТУЄМО УВАГУ на тому, що загроза є постійною, бо війна триває.

Але разом з тим, станом на зараз ударних угрупувань на кордоні між Україною та республікою білорусь немає. Військове командування перебуває у постійній готовності протидіяти ворогу.

Водночас, в разі погіршення безпекової ситуації  населенню краще виїхати, евакуюватися.

На даний час ситуація в Броварському районі Київської області є контрольованою.

СЛАВА УКРАЇНІ!