Змагання на кращу стрілецьку пару Броварського району
21 - 23 березня 2023 року в Броварському районі (Великодимерська громада), у відповідності до Плану конкурсу на кращу стрілецьку пару серед військовослужбовців підрозділу сектору оборони № 13 та добровольців добровольчих формувань об’єднаних територіальних громад Броварського району було проведено змагання на найкращу стрілецьку пару.
Конкурсанти змагалися за призові місця у загальному заліку, а також у восьми індивідуальних заліках, а саме: подолання смуги перешкод, ведення вогню з автомата та кулемета Калашникова, метання бойової гранати, евакуація пораненого, орієнтування на місцевості.
Участь у нагородженні конкурсантів, яке відбулося у спеціалізованому навчально-тренувальному комплексі, взяв начальник Броварської районної військової адміністрації Володимир Майбоженко.
Він побажав військовослужбовцям та добровольцям ДФТГ наснаги, терпіння й подальшого вдосконалення професійних навиків задля захисту свого рідного краю.