Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Баришівську громаду

Дата: 25.03.2023 10:35

Участь у зустрічі з предстоятелем Православної Церкви України взяли начальник Броварської районної військової адміністрації Володимир Майбоженко, перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Сивак, заступник голови районної державної адміністрації Олексій Дорошенко, секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко, священнослужителі, депутати, громадськість.

Мета візиту почесного гостя – передача будівельних матеріалів для відновлення Вознесенського храму в селі Лук'янівка.

Адже старовинний храм, побудований ще у ІІ половині XIX ст. був зруйнований російськими окупантами.

Спільними зусиллями, цегла за цеглою підніметься Храм з руїн!

В
іримо в нашу перемогу, бо хочемо жити у вільній незалежній Україні, ходити до своїх храмів!

Також Митрополит Київський і всієї України Епіфаній  відслужив панахиду за загиблими воїнами, які звільняли село  Лук‘янівка від російських окупантів.