Представники Броварщини взяли участь у обласному огляді-конкурсі читців ім. Тараса Шевченка

Дата: 27.03.2023 11:13
Кількість переглядів: 246

         

25 березня 2023 року відбувся ХХХІ Обласний огляд-конкурс читців ім. Т.Г. Шевченка та Обласна виставка образотворчих та вишитих робіт пов’язаних з творчістю Т. Г. Шевченка.

Організатори Огляду-конкурсу: департамент культури та туризму Київської обласної державної адміністрації, Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи».

Захід приймав Будинок культури села. Новосілки Чабанівської ТГ, Фастівського району.

Традиційно у конкурсі беруть участь поціновувачі творчості Великого Кобзаря. Він має на меті вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, популяризацію його творів та творів українських та зарубіжних класиків, сучасних авторів, пошук та підтримку талановитих майстрів художнього слова, збагачення їх навиками акторської та сценічної майстерності.

       

Броварський район гідно представили переможці І туру Всеукраїнського конкурсу читців імені Т.Г.Шевченка з Баришівської,  Зазимської, Згурівської, Калинівської та Калитянської територіальних громад.

      

                  

Всі учасники літературного дійства отримали Дипломи за участь. Чекаємо на результати за підсумками роботи поважного журі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень