Київська ОВА та чотири державні банківські установи підписали Меморандум щодо співпраці

Дата: 30.03.2023 16:27
Кількість переглядів: 116

         

30 березня в КОВА пройшла зустріч із представниками бізнесу на тему «Фінансові можливості для бізнесу Київщини». У ході заходу між обласною адміністрацією та чотирма банками, а саме АТ «Державний ощадний банк України», АТ КБ «Приватбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк» та АТ «Державний експортно-імпортний банк України», було підписано Меморандум про співпрацю. Київську обласну військову адміністрацію представляв т.в.о. голови Дмитро Назаренко.

Мета Меморандуму – надавати фінансову підтримку підприємствам Київщини за допомогою створення доступних умов кредитування. 

Така співпраця сприятиме підвищенню конкурентоспроможності та формуванню позитивного іміджу Київської області на внутрішньому й міжнародному ринку. А також створюватиме належні умови для швидкого післявоєнного відновлення економіки регіону. 

Ще одним із напрямів меморандуму є розширення доступу до банківських  послуг населення області.

«Через повномасштабне вторгнення росії значна кількість підприємств регіону зазнала величезних втрат. Наша задача – максимально допомогти бізнесу відновитися та продовжити розвиватися. Сьогоднішнє закріплення на папері співпраці з усіма державними банками України підтверджує нашу спільну відкритість і налаштованість на відбудову економіки. Сподіваємося на плідну взаємодію в питаннях розвитку фінансової сфери для потреб бізнесу та жителів Київщини. Впевнений, що партнерство бізнесу і влади – неодмінна передумова нашої Перемоги», – зазначив Дмитро Назаренко.

Крім того, під час заходу присутнім розповіли про обласну комплексну програму «Конкурентоспроможна Київщина» на 2022-2024 роки. З механізмами підтримки бізнесу в рамках цієї програми детально ознайомила директорка Департаменту економіки КОВА Наталія Погребна.

Щодо можливостей для бізнесу у взаємодії з фінансовими установами та грантовими організаціями учасникам заходу розповів директор Агенції регіонального розвитку Київської області Олександр Ваховський.

Т.в.о. голови Київської ОДА підкреслив, що адміністрація завжди готова до співпраці з бізнесом та вирішення гострих проблемних питань, з якими стикаються підприємці. Він подякував підприємцям за їхню щоденну кропітку працю, небайдужість до розбудови нашої країни та внесок у розвиток пристоличного регіону.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень