Хореографічне мистецтво під час війни

Дата: 03.04.2023 10:18

31 березня 2023 року у м. Бровари в КЗ «Міський культурний центр» відбувся обласний семінар з хореографії «Хореографічне мистецтво на теренах Київської області під час війни. Виклики та засоби їх подолання».

Керівники хореографічних колективів Броварщини взяли участь у семінарі.

Спікерами семінару були найдосвідченіші хореографи області, які творчістю своїх колективів представляють Київщину: Борщагівської, Бориспільської, Обухівської територіальних громад. А також три колективи міста Бровари.

Кожний з представлених колективів продемонстрували найкращі хореографічні композиції, а також ті, що були поставлені під час війни.

Фінальною хореографічною композицією порадували почесні гості семінару - хореографічний колектив «Либідь» факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка (керівники Костянтин Калієвський та Заслужена артистка України Віра Синєок).

Учасники обмінювались досвідом, та обговорили найважливіші теми, щодо розвитку хореографічного мистецтва в умовах війни:

По закінченню семінару кожний з учасників отримав сертифікат.