Робоча зустріч з питань щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь.

Дата: 29.03.2023 16:10

29 березня 2023 року в приміщенні Броварської районної військової адміністрації відбулася робоча зустріч керівництва адміністрації з представниками лісових господарств розташованих на території Броварського району, територіальних громад, Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області, Броварського РУП ГУНП України в Київській області, 13-го сектору оборони Броварського району з питань щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь.

Начальник Броварської районної військової адміністрації Володимир Майбоженко наголосив на тому, що розпорядженням Київської обласної військової адміністрації від 20 березня 2022 року № 142 «Про заборону в Київській області відвідування лісів населенням і в’їзду до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану» та розпорядженням Броварської районної військової адміністрації від 18 травня 2022 року №137/вс «Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в природних екосистемах Броварського району на 2022 рік» заборонено відвідування населенням лісів і в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої техніки, за винятком транспортних засобів передбачених законодавством.

Із зазначеного питання нарадою було прийняте рішення щодо взаємодії органів державної служби, надзвичайних ситуацій, поліції, лісових господарств, місцевих органів влади, відповідних служб та підрозділів щодо недопущення та попередження пожеж.

З метою координації діяльності заплановано проведення відповідних навчань, також для виявлення осередків незаконного спалення трави та сухостою органами Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області спільно з 13-м сектором оборони Броварського району будуть використовуватись квадрокоптери та інших літальні апарати.