Спільна нарада з керівниками та представниками сільськогосподарських підприємств Броварського району

Дата: 04.04.2023 13:31

Четвертого квітня у Броварській районній державній адміністрації відбулася спільна нарада з керівниками (представниками) сільськогосподарських підприємств Броварського району, представниками  Управління агропромислового розвитку Київської обласної державної (військової) адміністрації та Броварського РУ ДСНС України  у Київській області

Участь у спільній нараді взяли начальник Управляння агропромислового розвитку КОДА Ліна Щуревич, перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації Олег Сивак, начальник відділу економічного, агропромислового розвитку території, транспорту та зв’язку Валентина Яксун, головний інспектор відділу ЗНС Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Дмитрик, заступник начальника Броварської районної державної лікарні ветеринарної медицини Ірина Щуревська.

Фото без опису          Фото без опису

На порядок денний наради були винесені наступні питання:

• Про заходи щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах та організацію протипожежного захисту лісових масивів, сільськогосподарських угідь на території нашого району.
  • Заходи стосовно профілактики отруєння бджіл.
  • Порядок застосування безпілотних авіаційних комплексів для забезпечення сільгоспробіт у сезон 2023 року.
  • Проведення польових робіт під час дії комендантської години.
  • Порядок надання пакету документів на комісію щодо визначення підприємств, установ, організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальних громад Київської області в особливий період.

Під час робочої наради  були напрацьовані відповідні доручення, а також надані більш детальні роз’яснення з окремих актуальних питань.