Вітаємо з державною нагородою!

Дата: 04.04.2023 16:08

Четвертого квітня 2023 року, в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український Дім», відбувся обласний захід, «Область Героїв», присвячений річниці визволення Київської області від російських окупантів.

Участь в урочистостях взяли заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба, перший заступник Міністра оборони України Олександр Павлюк, виконуючий обов’язки голови Київської обласної  державної адміністрації Дмитро Назаренко.

Фото без опису             Фото без опису

Під час проведення заходу державними ми нагородами були відзначені  наші земляки, які  своїми діями наближали і наближають  Перемогу, а у період активних бойових дій та окупації області  сприяли Збройним Силам України у знищенні ворога.

Серед нагороджених наша колега – начальник відділу гуманітарного розвитку Броварської районної державної адміністрації Ольга Білановська.

Вітаємо Ольгу Олексіївну із заслуженою державною нагородою – відзнакою Міністерства Оборони України медаллю «За сприяння Збройним Силам України»!

Разом до Перемоги!