Мінцифри: 10 тисяч євро на розвиток власної справи! встигніть подати заявку на грант

Дата: 06.04.2023 08:50

Підприємці мають змогу зареєструватися на участь у грантовій програмі, якщо мають бізнес у харчовій сфері та працюють в області, що постраждала через бойові дії:

• Київській;
  • Чернігівській;
  • Сумській;
  • Харківській;
  • Херсонській;
  • Миколаївській;
  • Запорізькій;
  • Донецькій;
  • Луганській;
  • Одеській;
  • Дніпропетровській;
  • Полтавській;
  • Кіровоградській.

Серед усіх учасників оберуть 10 переможців. Ви маєте всі шанси стати одним із них. Дедлайн вже близько!

Переможці зможуть отримати фінансову допомогу, масштабувати виробництво та здобути лідерство на ринку.

Заповнити форму реєстрації на участь у програмі необхідно до 9 квітня 2023 року до 23:59 включно. Ознайомитися з вимогами та подати заявку на участь можна за посиланням. Оголошення результатів конкурсного відбору очікується до кінця травня 2023 року.

Ініціатива діє в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка співфінансується Євросоюзом та Урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією GIZ спільно з Міністерством цифрової трансформації України, порталом Дія, Офісом з розвитку підприємництва та експорту та Дія.Бізнес.

Партнер-виконавець — Український фонд стартапів.