У рамках грантової програми «єРобота» під розвиток садів та теплиць у Київській області передбачено близько 62 млн грн.

Дата: 11.04.2023 10:50

На фінансування грантових програм зі створення та розвитку садів і теплиць на Київщині передбачено 61,096 млн грн. Про це повідомили в Управлінні агропромислового розвитку Київської ОВА.

В управлінні зазначили, що в рамках грантової програми «єРобота» під закладення садів у Київській області передбачено 54,096 млн грн, під будівництво теплиць – 7 млн грн.

Загальна площа заявників складає 234,1 га. Із них по садах – 232,5 га, по теплицях – 1,6 га.

Лідером серед закладених культур є фундук та волоський горіх (157,8 га). Крім того, заплановані на висадку:

• лохина та чорниця – 33,3 га;
  • малина – 15,9 га;
  • обліпиха – 15 га;
  • суниця садова – 8,6 га;
  • порічка і смородина – по 1 га.

У теплиці переважають плодово-ягідні та овочеві культури.

Нагадаємо, грантова програма з компенсації створення садів дозволяє залучити від 140 тис. до 400 тис. грн за гектар. Площа території саду має бути від 1 до 25 га. Основна умова для отримання гранту — створення нових робочих місць. Цими коштами можна оплатити будь-які витрати, які пов’язані з вашим проєктом.