Зі світлим святом Воскресіння Христового!

Дата: 16.04.2023 06:00

Шановна громадо Броварщини!

Щиро вітаю усіх вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

Цьогоріч Великдень ми зустрічаємо під час неймовірних випробувань жорстокою війною, яку росія продовжує вести проти нас з 2014 року. Зараз Україна зіткнулася з повномасштабним вторгненням і дала гідну відсіч окупантам!

Впевнений, у день Світлого Воскресіння Христового усі українці  направлять свої молитви в ім’я торжества свободи,  та на підтримку звитяги  Збройних Сил України!

Хай Боже благословення завжди буде з вами, а Господь дарує свою безмежну любов, надію й незламну віру в Перемогу!

Хай передзвін великодніх дзвонів принесе лише благі вісті, серце наповниться радістю, а віра допомагає вам долати труднощі.

Зичу всім мирного неба над Україною!

Здоров’я, миру, спокою та благополуччя кожній родині!

Христос Воскрес! Воїстину Воскрес!

Воскресне Україна!

Начальник Броварської районної

військової адмністрацї                                              Володимир МАЙБОЖЕНКО