У партнерстві з ПРООН та Unops буде відновлено понад 100 шкіл

Дата: 17.04.2023 13:43
Кількість переглядів: 156

Фото без опису

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, Програма розвитку ООН (ПРООН) та Офіс Управління Організації Обєднаних Націй з обслуговування проєктів (UNOPS) домовилися про спільну діяльність у реалізації двох проектів відновлення шкіл – ECHO4SCHOOLS-UA та «Відновлення шкіл в Україні». Про це повідомили на Урядовому порталі.

У рамках цих проєктів, які реалізуються за сприяння Першої Леді Олени Зеленської, планується відремонтувати та модернізувати понад 100 шкіл в 14 областях України.

«Дякую партнерам з Програми розвитку ООН та UNOPS за співпрацю та готовність працювати оперативно, аби старт нового навчального року для багатьох українців не було зірвано. Розраховуємо тільки поглиблювати співпрацю. Відновлення та оснащення освітньої інфраструктури є однією з необхідних умов для повернення українців додому.

Окрему вдячність хочу висловити Єврокомісії, яка виділила 100 мільйонів євро на відновлення та модернізацію шкіл, у тому числі в рамках зазначених проєктів. Для реалізації допомоги Комісія працюватиме спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури та Фондом Олени Зеленської.

Розуміємо, наскільки важливою для українських сімей є захищена та сучасна шкільна інфраструктура, тому цими проєктами зробимо не тільки так, як було, але й краще. Так, особливий акцент в обох проектах зроблено на покращенні безпечності інфраструктури, зокрема шляхом ремонту та необхідного оснащення бомбосховищ», – прокоментував Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

  • «ECHO4SCHOOLS-UA: Ремонт/модернізація шкіл у постраждалих внаслідок війни регіонах»

Проєкт, який реалізується ПРООН, направлений на здійснення поточних ремонтів щонайменше 50 шкіл у 10 областях України.

Уже триває підготовка до тендеру на перші ремонтні роботи. В перспективі планується збільшити цей показник до понад сотні.

Його бюджет складає близько 14 мільйонів євро.

  • «Відновлення шкіл в Україні»

Проєкт, який реалізується UNOPS, передбачає проведення поточних ремонтів шкіл в 4 областях: Київській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

Уже відібрано та узгоджено 54 навчальні заклади, які потребують відновлення. Щодо 8 об’єктів – триває підготовка документації для проведення тендерних процедур.

Завдяки реалізації проєкту понад 20 000 дітей зможуть почати новий навчальний рік у гідних умовах.

Бюджет складає 20 мільйонів євро.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень