Вітаємо із заслуженими нагородами!

Дата: 19.04.2023 11:52
Кількість переглядів: 301

Сьогодні у Броварській районній військовій адміністрації державними нагородами були відзначені наші земляки, які під час проведення бойових дій та окупації населених пунктів району допомагали й допомагають наближати Перемогу над російськими загарбниками.

Начальник Броварської районної військової адміністрації Володимир Майбоженко вручив відзнаки Міністерства Оборони України  - медаль «За сприяння Збройним Силам України»:

• Василю Корнієнку працівнику Комунального підприємства «Калинівська керуюча компанія з обслуговування житлового фонду «Громадський сервіс» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області;
  • Анатолію Піддубному електромонтеру оперативно-виїзної бригади Східного регіону ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;
  • Олександру Травінському провідного інженера Східного регіону ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Також Василя Корнієнка, Анатолія Піддубного, Олександра Травінського було відзначено на рівні району – нагороджено Почесними грамотами Броварської районної державної адміністрації із врученням цінного подарунку (з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення) адже вони доклали багато зусиль, для того, щоб після окупації якнайшвидше повернути людям комфорт, тепло, світло та затишок в оселі.

Пишаємося нашими земляками!

Разом до Перемоги!