Відбувся Міжнародний саміт міст та регіонів

Дата: 20.04.2023 18:25
Кількість переглядів: 253

                             

     Начальник Броварської районної військової адміністрації Володимир Майбоженко прийняв участь у Міжнародному саміті міст та регіонів, на якому також були присутні голови всіх 8 територіальних громад Броварського району, та гості - начальник Старобільської районної військової адміністрації Луганської області та начальник Марківської селищної військової адміністрації Старобільського району Луганської області. 

                               

     На саміті учасники обговорили питання повоєнного відновлення держави, ініціативи з нормалізації життя громад та підтримку з боку організаторів і партнерів. Серед учасників заходу були представники Комітету регіонів ЄС, Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, Національної асоціації муніципалітетів Данії, місцевого самоврядування Ізраїлю, Польщі, Німеччини, Фінляндії, Литви, Румунії, Чехії, Португалії, Сполучених Штатів Америки та інших європейських і світових держав. Ще 111 представників із 36 держав долучилися в онлайн-форматі.

                         

     В межах саміту обговорили реінтеграцію українських територій, подолання гуманітарних викликів, відновлення життєдіяльності громад за участю міжнародних урядових та неурядових організацій. Учасники заходу також підняли питання розмінування та інноваційного розвитку територій.

                                 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень