Старт “Джури”

Дата: 24.04.2023 08:17

Щороку навесні в закладах загальної середньої освіти України проходять національно-патріотичні заходи в рамках І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Враховуючи умови воєнного стану, цьогоріч відповідні конкурси в нашій громаді було вирішено провести в різні дні та в різних селах.

21 квітня 2023 року в приміщенні укриття Зазимського ліцею «Академія успіху» було проведено перші два конкурси – неповний розбір-збір автомата АК-74 та стрільбу з пневматичної гвинтівки. Учасниками військово-патріотичних змагань були учні Погребського ліцею, Зазимського ліцею «Академія успіху», Пухівського ЗЗСО та Літківського ліцею ім. М.П. Стельмаха.

Перед початком виконання вправ було проведено інструктаж з техніки безпеки та поінформовано про правила виконання кожної вправи.

Обов’язковою умовою була участь в кожному конкурсі щонайменше одного учасника в кожній команді протилежної статі.

Результати змагань наступні.

Розбір та збір автомата

• Зазимський ліцей «Академія успіху» – 1 місце;
  • Пухівський ЗЗСО – 2 місце;
  • Погребський ліцей – 3 місце;
  • Літківський ліцей ім. М.П. Стельмаха – 4 місце.

Стрільба з пневматичної гвинтівки

• Зазимський ліцей «Академія успіху» – 1 місце (99 балів);
  • Погребський ліцей – 2 місце (80 балів);
  • Пухівський ЗЗСО – 3 місце (66 балів);
  • Літківський ліцей ім. М.П. Стельмаха – 4 місце (65 балів).

Наступні конкурси в рамках гри «Сокіл» («Джура») будуть проведені 28 квітня.

Фото без опису                                                                            Фото без опису