У «Гвардії наступу» триває набір добровольців

Дата: 26.04.2023 13:26

Одна з її бригад – «Буревій» – сформована на базі першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка. У ній поєдналися міць бійців Національної Гвардії України нового типу із сучасним озброєнням. Її оснащення кардинально відрізняється від того, що було раніше. Це перша бригада Національної гвардії, що отримала важку бронетехніку й гаубичну артилерію.

З 24 лютого 2022 року особовий склад військової частини виконує завдання в складі угрупування сил оборони міста Києва та його околиць, охороняючи важливі державні об’єкти та об’єкти інфраструктури.

Бійці також залучалися для оборонних дій у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ Луганської області, а також у Бахмуті Донецької області.

Бригада «Буревій» звільнятиме Луганську область та вже відпрацьовує тактику в умовах, наближених до бойових. Уявіть, що буде, коли наші оборонці піднімуть український прапор над Луганськом!

Дивіться репортаж із полігону бригади: