Чорнобильська трагедія - одвічний слід на землі

Дата: 26.04.2023 14:01
Кількість переглядів: 159

               

Сьогодні в Броварському районі відбулася низка заходів з нагоди сумної дати – 37 роковин Чорнобильської  катастрофи. Це трагедія світового масштабу, наслідки якої відгукуються й до нині. Саме тому ми маємо про неї пам’ятати, а також берегти у своїх серцях пам'ять  про героїв-ліквідаторів, які ціною свого життя та здоров'я врятували світ від невидимого, але страшного ворога – радіації.

У цей день у всіх територіальних громадах району  відбулися мітинги-реквієми пам'яті за загиблими внаслідок Чорнобильскої катастрофи.

Участь у пам’ятних заходах, які відбулися у місті Бровари,  взяв  начальник Броварської районної військової адміністрації Володимир Майбоженко та представники Київської обласної військової адміністрації.

           

Також до всіх пам’ятних знаків міста та району, присвяченим героям-ліквідаторам, було покладено квіти, хвилиною мовчання вшановано їх пам'ять. У храмах територіальних громад проведено поминальні богослужіння за загиблими та померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Також відбулася низка заходів у освітніх, культурно-мистецьких закладах району. У Броварському міському краєзнавчому музеї  відбулися оглядові та тематичні екскурсії, пов'язані з 37 роковинами Чорнобильської трагедії. У міській бібліотеці – виставка-реквієм  «Чорнобильський дзвін». У бібліотеках  Баришівської громади було проведені:  екологічна година «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на землі», година пам'яті «Чорнобильській пил на роки опадає» та багато інших відповідної тематики. У Баришівському культурно-мистецькому центрі  відбувся круглий стіл «Чорнобиль… Трагедія …Пам'ять». Були проведені спортивні заходи й перегляд документально фільму «Чорнобиль».

                                   

Великодимерська громада долучилася до проведення заходів з нагоди 37 роковин Чорнобисьської трагедії, провівши мітинги-реквієми, поминальні служби, покладання квітів до пам’ятних знаків героям-ліквідатрам, проведенням тематичних заходів у освітніх та бібліотечних закладах. Учні Плосківського ліцею виготовили та відправили до Японії листівки «Чорнобиль Тюбу».

             

Чорнобильська катастрофа – одвічний шрам на тілі планети й у наших душах. Пам'ятаємо…

 

                             

          

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень