Чорнобильська трагедія - одвічний слід на землі
Сьогодні в Броварському районі відбулася низка заходів з нагоди сумної дати – 37 роковин Чорнобильської катастрофи. Це трагедія світового масштабу, наслідки якої відгукуються й до нині. Саме тому ми маємо про неї пам’ятати, а також берегти у своїх серцях пам'ять про героїв-ліквідаторів, які ціною свого життя та здоров'я врятували світ від невидимого, але страшного ворога – радіації.
У цей день у всіх територіальних громадах району відбулися мітинги-реквієми пам'яті за загиблими внаслідок Чорнобильскої катастрофи.
Участь у пам’ятних заходах, які відбулися у місті Бровари, взяв начальник Броварської районної військової адміністрації Володимир Майбоженко та представники Київської обласної військової адміністрації.
Також до всіх пам’ятних знаків міста та району, присвяченим героям-ліквідаторам, було покладено квіти, хвилиною мовчання вшановано їх пам'ять. У храмах територіальних громад проведено поминальні богослужіння за загиблими та померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Також відбулася низка заходів у освітніх, культурно-мистецьких закладах району. У Броварському міському краєзнавчому музеї відбулися оглядові та тематичні екскурсії, пов'язані з 37 роковинами Чорнобильської трагедії. У міській бібліотеці – виставка-реквієм «Чорнобильський дзвін». У бібліотеках Баришівської громади було проведені: екологічна година «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на землі», година пам'яті «Чорнобильській пил на роки опадає» та багато інших відповідної тематики. У Баришівському культурно-мистецькому центрі відбувся круглий стіл «Чорнобиль… Трагедія …Пам'ять». Були проведені спортивні заходи й перегляд документально фільму «Чорнобиль».
Великодимерська громада долучилася до проведення заходів з нагоди 37 роковин Чорнобисьської трагедії, провівши мітинги-реквієми, поминальні служби, покладання квітів до пам’ятних знаків героям-ліквідатрам, проведенням тематичних заходів у освітніх та бібліотечних закладах. Учні Плосківського ліцею виготовили та відправили до Японії листівки «Чорнобиль Тюбу».
Чорнобильська катастрофа – одвічний шрам на тілі планети й у наших душах. Пам'ятаємо…