За перший квартал 2023 року ЦНАПи Київщини надали близько 231 тисячі адміністративних послуг громадянам

Дата: 27.04.2023 08:24
Кількість переглядів: 126

          Фото без опису

Станом на 1 квітня 2023 року в Київській області функціонують 196 точок доступу громадян до адміністративних послуг. А саме: 64 ЦНАПи, 1 територіальний підрозділ та 131 віддалене робоче місце ЦНАП. Про це повідомили в Департаменті економіки Київської ОВА.

Центри надання адміністративних послуг надають до 548 видів адміністративних послуг. Усього протягом І кварталу 2023 року вони надали близько 231 тисячі таких послуг. Найбільш популярними послугами були:

  • реєстрація місця проживання – надано понад 81 тисячу;
  • державна реєстрація нерухомого майна – понад 36 тисяч;
  • соціального характеру, серед яких послуги для ВПО – понад 34 тисячі.

У 50 ЦНАПах можна отримати комплексну послугу для батьків новонароджених – єМалятко.

Також ЦНАПи поступово запроваджують послуги, надання яких потребує спеціального обладнання. У 23 ЦНАПах Київщини є можливість оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки та закордонний паспорт, у 5 ЦНАПах – зареєструвати/перереєструвати транспортний засіб, отримати/обміняти посвідчення водія.  

Центри надання адміністративних послуг працюють над покращенням сервісу та якості надання послуг, налагоджують співпрацю з партнерами, впроваджують різноманітні сервіси. Протягом І кварталу у приміщеннях 5 центрів відкрились виїзні відділення Приватбанку, у 9 ЦНАПах забезпечено організацію надання нотаріусами послуги «Безоплатна консультація нотаріуса».  

15 березня в Бородянській громаді відкрили нове сучасне приміщення ЦНАПу замість зруйнованого окупантами в перші дні вторгнення. Модульну конструкцію центру отримали за сприяння Програми розвитку ООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень