Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

Дата: 27.04.2023 15:00

27 квітня 2023 року у Броварській районній військовій (державній ) адміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури.

Обговорення актуальних питань відбувалося у онлайн-форматі.

Участь у засіданні взяли заступник голови Броварської районної державної адміністрації Олексій Дорошенко, начальник відділу містобудування та архітектури Броварської районної державної  адміністрації Микола Дідух, члени архітектурно-містобудівної ради, представники та архітектори Зазимської сільської, Великодимерської, Калинівської селищних рад.

Зокрема, під час засідання містобудівної ради розглядалися детальні плани територій земельних ділянок, які замовники (сільські, селищні ради) мають на меті використовувати для будівництва об’єктів господарювання, складських приміщень, індивідуальної житлової забудови, тощо.